Home

пренебрегване корем размер тенис мадрид 2022 програма пъпеш ремонт ръкопис

Програма за четвъртък: Два поредни мача на Димитров – TennisKafe

Гришо и Медведев откриват програмата на Централния корт в Париж - Gol

Роденият в Мурсия Карлос Алкарас спечели чек за 1 041 570 евро от наградния  фонд на турнира в Мадрид - Спорт - Телеграф
Роденият в Мурсия Карлос Алкарас спечели чек за 1 041 570 евро от наградния фонд на турнира в Мадрид - Спорт - Телеграф

Григор Димитров с тежък жребий на турнира в Мадрид - Стадион - БНР Новини

Шампион на пътя на Григор Димитров в Мадрид ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
Шампион на пътя на Григор Димитров в Мадрид ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Официално: София приема турнир от сериите ATP - Тенис - Мъже - Gong.bg

Гришо стартира с победа над Креси в Мадрид (ВИДЕО) - DC news

Програма за вторник: Джокович се завръща в Мадрид, Алкарас също стартира  участието си - Tennis.bg
Програма за вторник: Джокович се завръща в Мадрид, Алкарас също стартира участието си - Tennis.bg

Спортът по телевизията днес: Григор в Мадрид, финал в снукъра и много  футбол | Корнер.dir.bg
Спортът по телевизията днес: Григор в Мадрид, финал в снукъра и много футбол | Корнер.dir.bg

Григор Димитров получи "уайлд кард" за участие на тенис турнира в Женева -  Gol
Григор Димитров получи "уайлд кард" за участие на тенис турнира в Женева - Gol

БТА :: Симона Халеп победи Паула Бадоса и се класира за третия кръг на  силния турнир по тенис в Мадрид
БТА :: Симона Халеп победи Паула Бадоса и се класира за третия кръг на силния турнир по тенис в Мадрид

Григрор Димитров започва срещу Максим Креси в Мадрид - По света и у нас -  БНТ Новини
Григрор Димитров започва срещу Максим Креси в Мадрид - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Карлос Алкарас ще играе срещу Рафаел Надал на четвъртфиналите на  турнира по тенис в Мадрид
БТА :: Карлос Алкарас ще играе срещу Рафаел Надал на четвъртфиналите на турнира по тенис в Мадрид

Григор Димитров и Диего Шварцман откриват утрешната програма на "Ролан  Гарос" - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров и Диего Шварцман откриват утрешната програма на "Ролан Гарос" - По света и у нас - БНТ Новини

Димитров стартира с квалификант в Мадрид, потенциален мач с Шварцман след  това – TennisKafe
Димитров стартира с квалификант в Мадрид, потенциален мач с Шварцман след това – TennisKafe

Програма за сряда: Григор излиза срещу Шварцман в търсене на 1/8-финал в  Мадрид - Tennis.bg
Програма за сряда: Григор излиза срещу Шварцман в търсене на 1/8-финал в Мадрид - Tennis.bg

Световният №6 чака Гришо, Беретини изхвърли Зверев

Уимбълдън 2022: програма, схема, резултати, ранглиста

В повторение на финала от 2022-ра: Алкарас разгроми още по-тежко Зверев и е  сред топ 8 в Мадрид - Tennis.bg
В повторение на финала от 2022-ра: Алкарас разгроми още по-тежко Зверев и е сред топ 8 в Мадрид - Tennis.bg

Дуел на генерациите и модерна класика на полуфиналите в Мадрид (Програма)